O mnie

Tutaj możesz znaleźć informacje dotyczące mnie!

Nastolatek z motywacją do działania

Witajcie! Jeśli to czytasz, oznacza to, że jesteś zainteresowany moją osobowością. Cieszy mnie to bardzo, ponieważ daje mi to motywację do dalszego działania. Pod pojęciem „dalsze działanie” rozumiem prowadzenie dla Was tej strony, która sprawia, że mogę się podzielić z Wami pewnymi faktami, moją opinią, twórczością. Motywacja w moim życiu jest kluczem do sukcesu. Kiedyś marzyłem o takiej stronce jak ta, i jak widać udało mi się taką stworzyć. Jeśli masz silną motywację, to można osiągnąć w życiu bardzo wiele.

A więc przejdźmy do sedna. Jestem David, mam 18 lat. Jeśli chodzi o uczęszczaną przeze mnie szkołę, to zdradzę jedynie, że po tej szkole będę zdawał maturę. Nauka w szkole idzie mi doskonale. Jestem człowiekiem, który chętnie innym pomaga. Swoje zadanie zawsze wykonuję do końca z odpowiednią precyzją. Biorę licznie udział w wielu konkursach, gdzie osiągam pewne sukcesy.

IMG_20170812_225853_799

Jestem opanowany i płynę z falą. Cechuje mnie otwartość i luz. Praktycznie nic nie zachwiałoby spokoju świata w którym żyję. Bijące ze mnie zadowolenie i radość sprawiają, że ludzie w moim otoczeniu zastanawiają się w czym tkwi mój sekret. Jestem przyjazną, czarującą, życzliwą osobą. Dogadam się niemal z każdym. Miałem kiedyś więcej czasu wolnego, więc sobie wymyśliłem taki mój skrócony opis charakteru bardziej w stylu poetyckim. Sporo osób uważa, że idealnie mnie to obrazuje.

Przejdźmy może do moich zainteresowań. Pasje nastolatków we współczesnym świecie mogą być zwariowane oraz bardzo ambitne. Ja mam raczej takie spokojne pasje. Oceńcie zresztą sami. Interesuję się sportem, gdzie mam na myśli piłkę nożną, siatkówkę, badminton. Raczej mam tutaj na myśli kibicowanie pewnym osobom, zespołom, co nie oznacza, że nie uprawiam te sporty.  Lubię słuchać różnej muzyki, czyli raczej to co mi do ucha szpadnie. Bardzo lubię język niemiecki i wszystko, co jest z tym językiem związane. Może niektóre osoby może to dziwić, no ale należy uwzględnić to, że każdy ma inne zainteresowania, bądź upodobania. Uwielbiam oglądać seriale, filmy, które zostały dopiero co wyemitowane. A więc tym samym lubię chodzić do kina. To tak w ogromnym skrócie o mnie. Oczywiście mógłbym napisać o sobie więcej, jednak myślę, że te informacje Wam starczą.

Polecane tematy

Poniżej prezentuję najciekawsze tematy, które warto zobaczyć.

Przemyślenia

Czasami człowiek zaczyna myśleć o sobie, czy dobrze postępuje. Nie wie czy dąży do tego co chce…

19366398_1374304572676561_4495974619034493873_n

Klucz do sukcesu

Aby osiągnąć swój cel, musimy nad sobą popracować, tzn. potrzebna nam motywacja…

Filmy jako pasja

Każdy z Was widział jakiś film. Jedne bywały smutne, inne straszyły, a jeszcze inne po prostu nas rozśmieszały…